Новият сайт на ПСС

kamenyakimov

Новият сайт на ПСС

Мнениеот kamenyakimov » вт ное 24, 2015 12:39 pm

На добър час на новия сайт на ПСС.

emon

Re: Новият сайт на ПСС

Мнениеот emon » ср дек 09, 2015 9:22 pm

+1 :)

Jivko

Мнениеот Jivko » пет дек 11, 2015 1:03 pm

Да ни е честит. Поздравления на екипа работил по него.

ЦЕЦО

Мнениеот ЦЕЦО » пет дек 11, 2015 8:21 pm

Няма отряд Добринище?!

ЦЕЦО

Мнениеот ЦЕЦО » пет дек 11, 2015 8:22 pm

Да ни е честит. Поздравления на екипа.

Дженгала

Мнениеот Дженгала » съб дек 12, 2015 11:32 am

А къде е стария форум? Над 10 години с много информация, истории, пътеписи и снимки...

zcezbpm

Мнениеот zcezbpm » съб дек 12, 2015 12:42 pm

Дженгала написа:А къде е стария форум? Над 10 години с много информация, истории, пътеписи и снимки...

Надявах се и аз старата информация да се появи и тук . Защо съм си играл години наред да отговарям на по-аджамиите от мен, да описвам с подробности къде и как ходя, снимки, какво ми е свършило работа и какво не .....а информацията да не се прехвърли и тук. Ще се окажат верни съмненията ми че никога предишния сайт не е бил на ПСС а на частно лице от тези среди. Кой може да гарантира че сегашния сайт е именно на ПСС, а не на някое друго частно лице и след 5 години няма да му писне и да го зареже.Старият сайт всъщност не е стар и си работи, но без форум, който незнайно защо премахнаха. Единствено трябваше малко да се систематизира инфото . Оставам с впечатление че всеки на който му хрумне си прави по един сайт заради някакви вътрешни раздори в тези служби и скоро нищо чудно да има няколко десетки сайта на ПСС. То и сега има такива страници във фейс бук на различни местни ПСС-та където ако питаш ще ти цъфнат налъмите докато получиш отговор. Та в този ред на мисли и тук виждам въпроси от няколко дена, ама отговори нътцки. Та ето и главния въпрос от който се интересувам: Къде се запиля инфото от *стария* форум. Ако въобще този сайт е приемник на *стария* сайт на ПСС, то би трябвало да имате ясен отговор на този въпрос.Аз като най-активен в него загубих един куп важна за мен информация която бих искал да възстановя.

Няма как и да похваля създателите на сайта. Засега от телефона съм разгледал само Форума който е под всякаква критика. Два раздела като единият е за алъш вериш, а във Въпроси и Отговори ще се наблъсква цялата информация от А до Я. След няколко години когато темите, въпросите,......и отговорите са хиляди(дай Боже), а едни и същи теми се повтарят десетки пъти, на човек ще му трябва цял ден да изрови нещо ако въобще има търпението да го прави. Направете повече раздели-за отделните планини с подраздели , транспорт, въпроси за конкретни маршрути за лято и зима, за пътеписи, отделен раздел за екипировката с подраздели за обувки, дрехи, пикели... в който ще се задават въпроси а няма да се върти търговия, така на някой който му трябва съвет за пикел ще цъкне в раздел екипировка, после ще цъкне в подраздел пикели и котки и това е. Ще прочете, ще пита ако нещо не е разбрал...Форумът е много важен за един такъв сайт защото и в стария форум последните години въпросите към ПСС оставаха без отговор и единствено във форума хората получаваха отговори от другите потребители. Та идеята ми е да го оформите както трябва форума, защото има нужда от него.

kotsaev

Мнениеот kotsaev » нед дек 13, 2015 10:34 pm

Long live the King :)

ЦЕЦО

Мнениеот ЦЕЦО » пон дек 14, 2015 6:32 pm

ЦЕЦО написа:Няма отряд Добринище?!

Благодаря!

kamenyakimov

Мнениеот kamenyakimov » пон дек 14, 2015 8:25 pm